Hakkımızda

Sc Dekorasyon Mobilya, 2009 yılında İstanbul’da kuruldu. Bu süre içerisinde büyük işlere imzasını atan özel mobilya üretimi yapan firmamız, profesyonel kadrosuyla müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana, ahşap dekorasyon üretiminde yurtiçi ve yurtdışında proje bazında faaliyetlerine devam etmektedir. Kaliteye verilen önem ve elde etmenin zorluğunun bilincinde olarak, ahşap dekorasyon sektöründe tanınmakta ve prensiplerinden asla vazgeçmemektedir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur. "Hizmette dürüstlük ve kalite" ilkesiyle çalışmak Dekorasyon mobilyaları, yakın ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederek bugün ve gelecekte size hizmet vermeye devam edecektir.

img

Konsept

01.

Her Mekanda hakim ve damgasını vuran bir tarz, kavram veya konu vardır, olmalıdır. Mekana yönelik olarak önce bu ruh tasavvur edilir, bu doğrultuda bir fikir projesi geliştirilir.

Tasarım

02.

Yanlış seçilen tasarımla, mekanda hangi malzemeyi kullanırsanız kullanın başarılı olmak çok zordur. Doğru tasarım ve doğru malzeme her zaman olumlu sonuç verir.

Üretim

03.

Fabrikamızda kullandığımız ahşap işleme makinalarıyla günümüzdeki modern teknolojiye ayak uydurmaktayız. Özel Ahşap üretim konusunda her türlü çözümler sunmaktayız.